yükleniyor

Bilgisayar Teknik Servis

                

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayar teknik servis hizmeti sunan Karaca Bilişim 2002 yılından beri İstanbul 'da ki firma - şirket, kurum - kuruluş  ve binlerce ev kullanıcısına; bilgisayar kurulumu ve yapılandırılması, yazıcı kurulumu ve yapılandırılması, modem kurulumu ve yapılandırılması, network kurulumu ve yapılandırılması, network kablolama ve bakım anlaşması hizmetleri sunarken, satış tarafında ise; bilgisayar, sarf malzeme, yazılım (windows, ofis, antivirüs), firewall (Güvenlik Duvarı), network ürünleri ve toner satışı hizmeti de sunmaktadır.

Yerinizde teknik servis desteği isterseniz bizi arayabilirsiniz. 0850 480 03 79

Firma - Şirket ve Kurumlara Verdiğimiz Hizmetler;                                                                            

 • Yıllık Bilgisayar Bakım Sözleşmesi Hizmetleri
 • Bilgisayar Satışı, Tamiri ve Yerinizde Destek Hizmeti
 • Bilgisayar, Notebook & Laptop ve Mac Kurulum Hizmeti
 • Bakım, Virüs ve Spam Temizliği
 • Kablosuz Modem Satışı ve Kurulumu
 • Kablolu ve Kablosuz Yazıcı Satışı ve Kurulumu
 • Network (Ağ) Kurulumu
 • Network (Ağ) Kablolama
 • Ms Ofis Satışı ve Kurulumu
 • Windows İşletim Sistemleri Satış ve Kurulumu
 • Antivirüs Yazılımları Satış ve Kurulumu
 • Notebook & Laptop Tamiri ve Yedek Parça Satışı
 • Server Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması
 • Firewall Satışı, Kurulumu ve Yapılandırılması


Bilgisayar Bakım Anlaşması Hizmetleri

Firmamız İstanbul 'un her yerinde ki firma, kurum ve kuruluşlara bilgisayar bakım anlaşması hizmeti vermektedir. Bilgisayar bakım antlaşması olan müşterilerimiz; Bilgisayar ve laptop sorunları, bilgisayar satışı ve desteği, laptop satışı ve desteği, network desteği, sunucu satışı - kurulumu ve desteği, bilgi güvenliği çözümleri ve kamera sistemleri konusunda avantajlı fiyatlardan yararlanmaktadır.

Garantili Laptop Tamiri

İster firma olun, ister bireysel kullanıcı arızalı olan bir laptopunuz varsa bizi güvenle arayabilirsiniz. Firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerine; Notebook Servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, Hp, Lg, Lenovo, Samsung, Toshiba ve Sony Vaio (notebook) laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, inverter tamiri, menteşe tamiri, şarj soketi giriş yeri tamiri ve bga reworking dahil olmak üzere laptop tamiri hizmetini 1 yıl parça - 3 ay işçilik garantisi vererek yapmaktayız.

Arızalı olan ürününüzü kapınızdan alalım, garantili bir şekilde tamir edip teslim edelim.

Veri Kurtarma Hizmeti

Veri Kurtarma hizmeti konusunda 2002 yılından beri İstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki firma - şirket, kurum - kuruluş ve binlerce kullanıcıya; harddisk, flash disk, hafıza kartı gibi tüm dijital cihazlarda ki veri kayıplarına %99 başarı ortalaması ile çözüm sunmuştur.

Sizinde harddisk, flash disk yada hafıza kartı gibi cihazlarınız varsa ve bozulmuşsa veri kurtarma hizmeti için bizi güvenle arayabilrisiniz.

İstanbul 'da bir çok bilgisayar teknik servis firmaları varken, çalışacağınız firmayı araştırın zamanınızı ve veri güvenliğinizi riske atmayın.

Cryptolocker ile Şifrelenmiş Dosyalarınızı Kurtarıyoruz

Cryptolocker ya da buna benzer dosya şifreleme virüsünün bilgisayardan temizlenmesi ve kaldırılması fiyatı verilerinizin boyutu ile eş orantılıdır. KARACA BİLİŞİM olarak cryptolocker tarzı şifrelenmiş dosyalarınıza çözüm sunabiliriz. Net bir fiyat belirlemek için bizleri 0850 480 03 79  numaralı iletişim hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Teknik Servis Fiyat Listesi için lütfen bizi arayınız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!