X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Mikro MAG Nedir

MAG (Mikro Asistan Güncelleme) Nedir?

Kurumsal ve ticari iş yazılımları da diğer yazılımlar gibi, sürekli gelişim ve değişim halindedir. Yazılım geliştirici firmalar ürünlerine yeni özellikler eklemek, müşterilerinden gelen talepleri karşılamak, mevzuat değişiklikleri ile ilgili yeni fonksiyonlar eklemek, olası güvenlik tehditlerine karşı önlemler almak ya da ürünlerinde tespit edilmiş hataları gidermek için güncelleme yayınlarlar.

MAG (Mikro Asistan Güncelleme), güncel Mikro Yazılım ürünlerini yeni özellikler ile donatılmış, daha iyi, daha performanslı ve daha güvenli bir hale getirmenizi sağlayan hizmetimizdir.

Sizlere sunmuş olduğumuz MAG yani Mikro Yazılım Asistan Güncelleme hizmeti ile yeni geliştirilen ve ayrıca satılmayan özelliklerden, mevzuata bağlı değişikliklerden, sözleşme süresince 1 yıl boyunca herhangi bir ek bedel ödemeden yararlanabilirsiniz.

MAG ile sunulan hizmetler nelerdir?

Yepyeni özellikler

Güncellemeler en temelde, ürünlerimize yeni ve faydalı özellikler eklemektedir. Mikro Yazılım olarak sizlerden gelen geri bildirimleri ve talepleri iş planlarımız kapsamında güncel fikirler ve teknolojiler ile bir araya getirerek hayata geçiriyoruz. Böylece yeni sürümlerimizde ürünlerimizi, kullanıcılarımız için çok daha fazla yeni işlev ve özellik ekleyerek yayına sunuyoruz. Kullandığınız ürüne göre MAG'ın yeniliklerini inceleyebilirsiniz.

Performans iyileştirme

Gelişmekte ve değişmekte olan teknolojileri yakından takip ederek, ürünlerimizin çalıştığı donanım, işletim sistemi, veri tabanı bileşenlerinin güncel sürümlerini mercek altına alıp, ürünlerimizin çalışma performanslarını sürekli iyileştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ürünlerimiz her yeni yayınlanan güncellemede daha performanslı çalışırken, diğer yandan da güncel işletim sistemi, donanım ve veri tabanları ile de tam uyumlu çalışabilecek özellikleri de bünyesine dahil edebiliyor.

Hata giderme

Ürünlerimiz, her ne kadar kullanıcılarımızın kullanımına sunulmuş sürümlerine ulaşmadan önce birçok detaylı testten geçmiş olsa da gerçek kullanım esnasında önceden öngörülemeyen minör hatalar ile karşılaşılabilme ihtimali bulunmaktadır.

MAG ile aynı zamanda bu minör hatalar giderilir.

MAG Hizmetinin sayesinde hangi avantajlardan yararlanabiliyoruz?

  • Mevzuat değişikliklerinden,
  • Yeni eklenen özelliklerden,
  • Performans iyileştirmelerinden,
  • Hata bildirimleri ile ilgili güncellemelerden.

MAG süresi nedir? Geçerlilik süresi nasıl belirlenir? Fiyatı nasıl hesaplanır?

MAG hizmetinin geçerlilik süresi 1 yıldır. 

MAG hizmeti, geçerlilik süresi 1 yıldır. MAG hizmeti yenileme tarihi, bir önceki hizmet bitiş tarihinden itibaren başlatılmaktadır.

Geçmişe yönelik yapılan MAG’ların başlangıç tarihi, bir önceki MAG ‘ın sonlanma tarihi itibarıyla başlar.

Lisans Modeli için, MAG hizmet bedeli, %15‘tir ve yıllık olarak tekrarlanmaktadır.

MAG Hizmeti hangi ürünlerimizi kapsar?

MAG Hizmeti, Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir ürün aileleri içerisindeki e-Dönüşüm ürünlerimiz haricindekim ürünlerimizi kapsamaktadır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.