yükleniyor

Mikro MAG Nedir

MAG (Mikro Asistan Güncelleme) nedir?

Varlık sebebimiz gereği her an gelişim ve değişim halindeyiz. Müşterilerimizden gelen talepleri karşılamak, mevzuat değişikliklerine anlık olarak uyum sağlamak, performans iyileştirmeleri sağlamak ve tespit ettiğimiz hataları gidermek için tüm kurumsal ve ticari iş yazılımlarımızı düzenli olarak güncelliyoruz. 

MAG (Mikro Asistan Güncelleme), güncel Mikro Yazılım ürünlerini yeni özellikler ile donatılmış, daha iyi, daha performanslı ve daha güvenli bir hale getirmenizi sağlayan hizmetimizdir. MAG hizmeti satın alan kullanıcılarımız, 1 yıl boyunca yeni geliştirilen tüm özelliklerden ve mevzuat değişikliklerinden, hata düzenlemelerinden yararlanabilirler.

MAG'ın Sunduğu Hizmetler

 • Yepyeni özellikler: MAG ile ürünlerimize yeni ve faydalı özellikler ekliyoruz. Bu süreçte sizlerden gelen geri bildirim ve talepleri de güncel fikir ve teknolojilerle bir araya getirip hayata geçiriyoruz. Yeni sürümlerimizde ürünlerimizi, kullanıcılarımız için çok daha fazla yeni işlev ve özellik ekleyerek yayına sunuyoruz. Duyurularımızı takip ederek kullandığınız ürüne göre Mikro Asistan Güncellemeleri'ni görebilirsiniz.
 • Mevzuata uyum: Ticari hayatın gerekliliği olan mevzuatlar sıklıkla, ilgili Kamu kurumları tarafından, yenileniyor veya değişiklikler yapılıyor. Ürünlerimizin fonksiyonalitesinde bu mevzuatlardan kaynaklı değişiklik gerekiyorsa değişiklikleri programlarımızın yeni sürümlerine yansıtıyoruz.
 • Performans iyileştirme: Güncel teknolojileri yakından takip ederek ürünlerimizin çalıştığı donanım, işletim sistemi, veri tabanı bileşenlerinin güncel sürümlerini mercek altına alıyor, ürünlerimizin çalışma performanslarını sürekli iyileştirmek üzere çalışıyoruz. Her bir Mikro Asistan Güncellemesi, daha yüksek performanslı bir ürün demek. Üstelik her bir güncelleme, ürünlerimizin en güncel işletim sistemi, donanım ve veri tabanları ile tam uyumlu hale gelmesini sağlıyor.
 • Hata giderme: Ürünlerimizi kullanıcılarımıza sunmadan önce birçok detaylı testten geçirsek de nadiren gerçek kullanım sırasında önceden öngörülemeyen minör hatalarla karşılaşabiliyoruz. MAG ile tüm bu hataları hızla gideriyoruz.

MAG'ın Sağladığı Avantajlar

 • Yeni eklenen tüm özeliklerden faydalanabilecek,
 • Değişen mevzuatla birebir uyumlu ürünler kullanabilecek,
 • Hata bildirimleriyle ilgili güncellemelerden yararlanabilecek,
 • Yapılan performans iyileştirmeleri sayesinde siz de işletmenizin performansını yükseltebileceksiniz.

MAG'ın geçerlilik süresi nedir, nasıl belirlenir?

 • MAG hizmeti 1 yıl süreyle geçerlidir.
 • Hizmet, bir önceki hizmetin bitiş tarihinde yenilenir.
 • Geçmişe yönelik güncellemeler, bir önceki MAG'ın sonlandığı tarihte başlar.

MAG'ın fiyatı nasıl hesaplanır?

MAG hizmet bedeli lisans modeli için %15'tir ve yıllık olarak tekrarlanır.

MAG'ın Kapsadığı Mikro Yazılım Ürünleri

MAG hizmeti, Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir ürünleri ile birlikte satılmaktadır. Ürünlerimizi satın alan müşterilerimiz Mag hizmeti ile kiraladıkları E-dönüşüm, Entegrasyon Çözümleri’nin güncellemelerine de sahip olmaktadırlar.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!