yükleniyor

Vizyon & Misyon

Karaca Bilişim: Hizmetler Bütünü


Çalışmaları ve hizmet bütününü esas alarak servis hizmetini sağlayan firmamız, servis hizmetlerini en doğal ve uygun maliyetli çözümler ile sağlayarak, günbegün yükseliş gösteren müşteri kapasitesi grafiği ile ileriye yönelik planlı çalışmaları ile sektöründe öncü firma statüsünde olmayı hedeflemektedir.


Bilişim sektöründe bilgisayar servisleri; firmanın kalite statüsüne etkiyen, firmanın karmaşık veri sistemini düzenleyerek okunabilir ve planlanabilir hale getiren hizmetler olmaktadır. Bu kapsamda servis hizmetinin kalitesi aynı oranda firmanın güç bağlamında önemli unsuru olmaktadır. Bu sebepten hizmetini en iyi aktaran ve hizmet sürecine ilişkin çözümler sağlayan bilişim hizmetleri oldukça önemli olmaktadır.


Mikro Destek Hizmeti


Mikro yazılım ürün hakkında planlama ve çözümleme gerektiren durumlarda müdahale olarak hizmetimiz bulunmaktadır. Ürüne ilişkin detaylar veya endişe duyulan hassas durumlar için danışman hizmetimiz bulunmaktadır. İşini iyi icra eden uzman ekiplerce hizmet sürecimiz; gerek görüşme sağlanarak gerekse de yerinde müdahale ile gerçekleştirilir. 


Adwords Reklam Hizmeti


SEO çalışmaları ile bağdaşan bir diğer çalışma Adwords reklamı olmaktadır. Google'da üst sıralarda yer almanızı sağlayacak çalışmalarımızı; versiyonlar halinde ele alarak çözüm için çalışma yürütüyoruz. Adwords reklamı için firmanızı temsil eden kurumsal Google ACC oluşturarak ilişkilendirmeyi gerçekleştiriyoruz. İleriye dönük olarak Adwords reklam çalışmalarına dair hizmet içeriklerini katbekat arttırmayı hedefliyoruz. 


Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti


Bilgisayar sürekli bakım gerektiren bir cihaz olmaktadır. Güçlü donanımları ile her an yüzeysel anlamda sorunlar bile meydana gelebilmektedir. Bu durumların meydana gelmemesi için tedbir amaçlı bakım çalışmaları yaparak bilgisayarın teknik destek ihtiyaçlarını servis hizmetimiz ile gideriyoruz. Ayrıca donanım kurulum ve yapılandırma aşamasında da sürece ilişkin hizmetimizi tam teşekküllü aktarmaktayız. 


Firewall Kurulum ve Çözüm Hizmetleri


Önceki çalışmalarımızda da yer aldığı şekilde firewall kurulumu sağlarken çalışmamızı özenle sonuçlandırıyoruz. Bu kapsamda güvenlik ağına tam teşekkül koruma sağlayarak ileride oluşabilecek hata payını minimuma indiriyoruz. Firewall çözümlerinde başarı oranımızın farkında olarak ileriye yönelik hizmetimizin bu sürecinde taviz vermemeyi hedefliyoruz. 


Web Tasarım-Kurulum Hizmetleri


Web sitesi için yöneltilen hizmetimiz; hazır paket-tasarım şeklinde olmaktadır. Hazır paket ürünümüz ile mevcut tasarımdan faydalanabilir yada yeni tasarım ürünü talep edebilirsiniz. Karaca Bilişim'de bu site tasarımları iki farklı paket halinde bulunur. İhtiyaçları karşılama yeterliliğine göre de tasarım ürünü web sitesinden faydalanılabilir. 


SEO Çalışmaları


Müşterilerimizin mutlaka faydalanması gereken çalışmadır. SEO bazlı çalışma yürütülen firmanız; arama motorunda sektöründe ilk sayfada yer alır. Bu bakımdan büyük ölçüde önemli olmaktadır. Uygulanacak çalışmalar;


- Temel SEO çalışması, 


- Title, Description ve Keyword'ler,


- Konum servislerine harita kaydı oluşturma,


- Backling,


- Google Webmasters ve


- Google Analytics 


şeklinde çalışmalar olarak yer almaktadır. Siteniz için domine edeceğimiz bu çalışma ile Google'da kayda değer konumda yer alabilme ihtimaliniz artacaktır.


E-Ticaret Paket Hizmetleri


Farklı paket seçenekleri ile ihtiyaca ilişkin; Sipariş, stok takibi, istatistik raporları, cari yönetimi, üyelik ve kargolama gibi hizmetlerimizi genel olarak bulunduruyoruz. Paket tercihiniz ile birlikte ürüne ilişkin yer alan hizmetlerimiz bulunur. E-ticaret paketlerinde yer alan 0 SEO uyumu sayesinde mağazanızın arama motorunda önemli bir yere sahip olması muhtemel olmaktadır. Bu hizmet çeşitliliğimizi daha da arttırmak için de paket seçeneklerini arttırmayı hedeflemekteyiz. 


Network Ağ Kurulumu


Network ağ kurulumu için hizmet detayımız; kurulum süreci için devam eden hizmetler olarak yer almaktadır. Kurulum için bölgenin altyapı yeterliliği, switchlerin bulunması ve kablo detayı gibi durumlar için analiz ve ihtiyaç karşılama yönünde hizmetimiz yer almaktadır. Firmanın dijital dünya ile etkileşimini sağlayan Network Kurulumunu daha kaliteli aktarabilmek adına çözümleri için ayrıcalıklı çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!