yükleniyor

Mikro Destek Hizmeti

Mikro destek hizmeti, mikro muhasebe programı ürünlerini kapsamaktadır. Mikro ürünlerini yeni kullanmaya başlayan yada kullanmakta olan firmalara desteğe ihtiyacı olduğu anlarda mikro konusunda uzman çalışanlarımız tarafından verilmektedir.

Mikro destek çeşitlerimiz, yerinde destek, telefon ile destek vede uzak bağlantı ile destek şeklinde olabilmektedir. Yerinde müdahale gerektiren konular veya ihtiyaç halinde yerinde eğitimler ve mikro destek konuları içerebilmektedir. Yine uzaktan bağlantı yöntemi ile sormak istediğiniz veya bir modüle veya evraka müdahale etmek istediğiniz konularda mikro destek hizmeti sunmaktayız. Mikro konularında ve mevzuat uygulamalarında danışmak üzere bizden destek  alabilirsiniz. 

Aylık-Yıllık Mikro Danışmanlık Hizmeti

Firmaların talepleri doğrultusunda sunduğumuz tüm destek çeşitlerini kapsayan bir pakettir. Uzman personelimiz tarafından anlık telefonla, uzak bağlantı ile veya yerinde müdahale ile firmaların sorunlarını çözüme kavuşturabiliriz. 

Karaca Bilişim olarak mikro destek hizmeti ile ilgili birçok firmaya destek olmaktayız. Programı kullanan firmalar gibi sizlerinde anlık sorunlarla karşılaşmanız ve acil olarak çözüm aramanız gerekebilir. Bunun yanı sıra mikro ile ilgili güncelleme, geliştirme ve yedekleme gibi konularda bu paketin içerisindedir. Bu tarz durumlar için sunduğumuz bu paketin fiyatı ile ilgili bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!