yükleniyor

Neden Biz?

Bilişimin Önemi ve Sunulan Hizmetler

 Sektörel bilgi birikiminin her geçen gün artıyor olması, verilerin saklanması adına büyük yatırımları zorunlu kılmıştır. En önemli sermayenin bilgi olmasından kaynaklı olarak firmalar enformasyon teknolojilerine geçmişe göre çok fazla yatırım yapmaktadırlar. Herhangi bir bireye göre katlarca daha fazla bilgi saklayabilen bilgisayarlar bu nedenle zorunluluk olmuşken, fiziksel yer kaplamamasından kaynaklı olarak son yıllarda bulut uygulamaları önemli yatırımlar almışlardır.

            Birbiri ile bağlantılı olan sektörlerin ellerinde tuttukları bilgileri senkronize etmeleri için gerekli olan internet, bulut uygulamalarında verilere her yerden ulaşılmasını sağlamasından dolayı büyük avantaj sağlamaktadır. Verileri saklama adına temeli oluşturan bilgisayarlar ve kullandıkları algoritmaların başta finans alanı olmak üzere farklı sektörlerde yorumlama için işlem yapabilme kabiliyetleri önemlerini daha da arttırmaktadır.

 Bilgisayarların Bakımları

            Her ürün gibi kullanılan her bir bilgisayar da belirli bir ömre sahiptir. Kullanıldığı dönemde mekanik bir ürün olduğu unutulmadan düzenli bakımları yapılmalıdır. Aksi takdirde istenilen verimi sağlayamayacağı yadsınamaz bir gerçekliktir. Ürünlerinizin bakımı uzman olmayan kişilerce ve doğru ekipmanlarla yapılması halinde çok daha kısa ömürlü olacaklardır. Bilgisayar teknik servis hizmetleri farklı kriterlerle değerlendirilmesi gereken ekiplerce yapılmaktadır.

            Donanım alanında yapılan işlemlerde güncel tekniklerin uygulanması büyük önem arz etmektedir. Yüksek maliyetlerle sahip olabildiğiniz bilgisayarların uzun ömürlü olabilmesi için yapılan gelişmelerden haberdar olmayan kişiler, maliyetinizi daha da arttırabilir. Ayrıca mekanik elemanlardan oluşan donanımsal parçalarda yaşanan deformasyon işlemlerinizin beklenmedik zamanlarda durmasına sebebiyet verebilmesinden dolayı zaman kayıplarında önemli sebeplerdendir.

 Yazılım alanında bilgi ve deneyimi yeterli olmayan kişiler bilgisayarların ömrünü kısaltmasının yanında, internet bağlantıları gibi sebeplerle kişisel gizliliğinizi tehlikeye atan durumlar ortaya çıkarabilirler. Bu anlamda birikimine güvenmediğiniz kişilerle iş yapılmaması önemlidir. İnternet sayesinde ortaya çıkan sosyal medya gibi oluşumlar nedeniyle, gizliliğinizin ihlali farklı şekillerde üzücü durumların oluşmasıyla sonuçlanabilmektedir.

 Neden Karaca Bilişim?

 Günümüzde bilişim sektörünün çok genç olmasından kaynaklı olarak yeterli birikime sahip olmayan firmalarda hizmet vermektedir. Firmanın verdiği referanslar bu anlamda hizmet alanlar için önemli bir kriterdir. Karaca Bilişim olarak, dünyanın önde gelen finans yazılımcılarından Mikro Yazılım tarafından yetkilendirilmemiz en önemli referanslarımızdandır.

            Sahip olduğumuz birikimin en önemli ispatıdır. Bunun haricinde verilen hizmetlerde kurumsal uygulamalar önemli bir noktadır. Karaca Bilişim olarak tüm verilen hizmetler belirli sözleşmeler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu sözleşmeler doğrultusunda hizmetlerimiz tarafımızca garanti altına alınmaktadır. Hizmet alanlar tarafından şeffaflık ve güvenilirliğin ne kadar önemli olduğu bilinci ile verilen tüm hizmetler, her aşamada büyük gayret ve özenle gerçekleştirilmektedir.

 Verdiğimiz Hizmetler

            Hem gerçek hem de tüzel kişilere hizmet sunmaktayız. Donanımsal ve yazılımsal tüm hizmetler müşteri beklentileri gözetilerek gerçekleştirilmektedir. Bilgisayarların satışı, tamir hizmetleri ve kurulumu tarafımızca yapılmaktadır. İstenildiği takdirde uzman ekiplerimiz tarafından senelik tüm bakımlar gerçekleştirilmektedir.

             Kurumsal firmalarda önemli bir hizmet olan kablolu ve kablosuz ağ kurulumu, kablolama aşamaları dahil olmak üzere tarafımızca sağlanmaktadır. Aynı şekilde en önemli uygulamalardan olan Ms Office hizmetlerinin kurumlara özel kurumu sağlanmakta, gerekli olması durumunda firmalar antivirüs, server, işletim sistemleri ve firewall satış ve yapılandırma işlemlerini tarafımızdan alabilmektedirler.

            Firmamız bünyesinde çalışan ekiplerimizin tamamı üstlendikleri görevler anlamında yeterliliklerini sağlamışlar ve periyodik olarak eğitimlerini tamamlayarak güncel teknikleri uygulamaktadırlar. Yerinde hizmet imkanı da sunulan işletmemizde; hizmet almak istemeyen kişilere aynı zamanda yedek parça anlamında da yardımcı olmaktayız. Birçok firma ile olan anlaşmalarımız doğrultusunda yedek parçalarda optimal çözümler üretilmektedir.

            Bahsedilen hizmetler kurumların yanında bireylere de sağlanmaktadır. Yerinde sağlanan hizmetlerden kişilerde yararlanabilmektedir. Ayrıca son olarak şifrelenmiş dosyalarınız ile alakalı hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz.

            Dosyanızın boyutu doğrultusunda fiyatlandırma yapılmakta, Cryptolocker tarzı şifrelenmiş dosyalarınız için çözüm sunmaktayız. Bilişim sektöründe sahip olduğumuz birikim ve her alanda müşteri memnuniyetinin öneminin bilinciyle kişi ve kurumların hizmetindeyiz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!