yükleniyor

Mikro JUMP (Yükselmek İçin SIÇRA...)

    Firmanıza özel fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız

  


Kontrollü Büyümek İsteyen Her KOBİ’ye Mikro Jump Lazım!

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.  Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.


Mikro Jump’ı Kimler Tercih Etmeli?

 1. Çalışan sayısı 5 ile 50 arasında yer alan orta ölçekli işletmeler.
 2. Birden fazla sektörle ilgilenen ve birden fazla şubesi olan işletmeler.
 3. Sadece ürüne değil de kurumsal bir çözüm ortağına sahip olmak isteyen işletmeler.
 4. İşletmelerini uçtan uca takip etmek ve bu takibi yaparken de hızlı, verimli ve kolay bir şekilde yapmak isteyen işletmeler.
 5. Kontrollü büyümeyi hedefleyen işletmeler.
 6. İhtiyacından fazla fonksiyon satın almak istemeyen işletmeler.


Mikro Jump İle Neler Yapabilirsiniz?

 1. Stok giriş-çıkış hareketlerini takip ederek, stok envanterlerini yönetip hatalı satın almaların önüne geçebilir, depolarınızı etkin yönetebilirsiniz.
 2. Potansiyel müşterilerinizi ve müşterilerinin bilgilerini kayıt altına alarak tekliften siparişe kadar etkin müşteri ve satış yönetimi yapabilirsiniz.
 3. Masraflarınızı detaylı analiz ederek giderlerinizi kontrol altına alabilir, önceden planlayabilir, karlılığınızı artırabilirsiniz. 
 4. Hizmet sektöründe faaliyet gösteriyorsanız giderlerinizi proje bazlı kayıt altına alıp belgelendirebilir ve proje karlılığını da izleyebilirsiniz.
 5. Etkin bakiye yönetimi ile bakiye yaşlandırma, adat hesaplaması yapıp, tahsilat analizi özelliği ile zamanında ve doğru tahsilat yaparak nakit akışlarınızı daha verimli yönetebilirsiniz.
 6. Bankalarla bilgi alışverişi özelliği ile finans operasyonlarınızı daha kolay ve hızlı yürütebilirsiniz.
 7. E-Devlet uygulamalarına kolaylıkla entegre olabilir, kâğıttan dijitale geçiş yaparak maliyet avantajı sağlayabilirsiniz.
 8. İthalat veya ihracat yapıyorsanız tüm süreçlerinizi tek bir program üzerinden verimli bir şekilde uçtan uca gerçekleştirebilirsiniz.


Bir Bakışta Mikro Jump

 1. İhtiyaçlara uygun şekilde özelleştirilebilir.
 2. İşletme yönetimi çözümleri ile işletme büyüdükçe ürüne ek fonksiyonlar eklenebilir.
 3. Perakende, akaryakıt, iş makinesi kiralama ve dayanıklı tüketim malları sektörlerinin ihtiyaçlarına göre çözümler ürüne eklenebilir.
 4. E-Dönüşüm çözümleri ile e-Devlet uygulamalarına kolay geçiş yapılabilir.
 5. Entegrasyon çözümleri ile işletmenin kullandığı diğer ticari yazılımlar ile kolay entegrasyon sağlanabilir.
 6. Eş zamanlı kullanıcı sayısı kadar ek kullanıcı ücretlendirilir.
 7. İster tek seferde ister kiralayarak ürüne sahip olunabilir.


Şirketinizin Operasyonlarını Tek Bir Yapı Altında Yönetin

 1. Stok takibinden tedarikçi yönetimine, dış ticaretten akaryakıt istasyonu yönetimine, finans yönetiminden genel ve sabit kıymet muhasebesine kadar birçok çözümü bir arada sunan Mikro Jump ile tüm iş süreçlerinizi bütünleşik bir yapıda yönetebilirsiniz.

Ana Paket

Ana paket çözümlerimiz aşağıdaki gibidir.

Stok/Ürün Yönetimi

Bu çözüm ile stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör vb. kırılımlarda tanımlayabilir ve analiz edebilirsiniz. Stoklarınıza minimum ve hedef seviye belirleyebilir, buna bağlı satınalmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hizmet satış sözleşmelerini ve dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi

Satınalma ve tedarikçi yönetimi çözümü ile satınalma, teklif yönetimi, sipariş ve irsaliye-fatura süreçlerinizin tüm aşamalarını eksiksiz yönetebilirsiniz. Satınalma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştıran ve onaya sunan Mikro Jump ile en doğru kararı alabilirsiniz. Satın alma şartlarına uygunluk kontrolü özelliği sayesinde yaptığınız anlaşmalar ile sipariş, irsaliye, fatura uyumunu da denetleyebilirsiniz.

Bu çözüm ile satışlarınızı tekliften siparişe kadar, rezervasyon, lojistik detaylı sevkiyat ve faturalama işlemleri yaparak işleriniz aksamadan yönetirsiniz. Satışlarınızda müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Masraf yönetimi çözümü sayesinde sınırsız sayıda masraf, gelir merkez, gelir/gider kalemi tanımlaması ve takibini yapabilirsiniz. Dönemlere yayılan masraflarınızı da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Mikro Jump’ta finans yönetimi, işletmelerin menkul varlıklarını en etkili şekilde yönetmelerini sağlayacak özelliklerle donatılmıştır. Mikro Jump’ın finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunabilirsiniz. Birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı konsolide olarak görebilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi ile kullanmakta olduğunuz spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alıp ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bütçe Yönetimi

Bütçe yönetimi sayesinde tüm birimleriniz için detaylı (satış, satınalma, masraf vb.) bütçeler oluşturarak planlı büyüyebilirsiniz. Ayrıca hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmalarını yaparak işletmenizde işler planladığınız şekilde gitmez ise önlemler alabilirsiniz.


e-Dönüşüm Çözümleri

Bu çözümler sayesinde; e-Fatura, e-Arşiv, e-defter, e- Mutabakat, e-Bordro, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı kolayca aynı program içerisinden farklı bir yazılım ve entegrasyona gerek kalmaksızın düzenleyebilirsiniz.

 1. e-Fatura yönetimi 
 2. e-Arşiv yönetimi
 3. e-Defter yönetimi
 4. e-Mutabakat yönetimi 
 5. e-Bordro yönetimi
 6. e-İrsaliye yönetimi
 7. e-Müstahsil Makbuzu yönetimi
 8. e-Serbest Meslek Makbuzu yönetimi


İşletme Yönetimi Çözümleri

Mikro Jump’ın İşletme Yönetimi Çözümleri ile, artan personel ihtiyacınızı en etkin şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca muhasebenizi kendi bünyenizde barındırabilir, işletme verilerinize dayalı kararlar alabilir, üretim, ithalat ve ihracat yapabilirsiniz.

Personel Yönetimi

Personel yönetimi ile çalışanlarınızı sicil kartlarından puantaj işlemlerine, borç ve devir tanımlamalarından izin kartlarına kadar her detayda kusursuz takip edebilirsiniz. Üstelik e-Bildirge’yi Mikro Jump içinden direkt SGK’nin sistemine gönderebilirsiniz.

Dış Ticaret Yönetimi

Mikro Jump dış ticaret yönetimi sayesinde ithalat ve ihracat ile ilgili tüm süreçlerinizi zahmetsizce takip edebilirsiniz. İthalat maliyetlerinizi dağıtım kriterlerini belirleyerek ürünlerinize dağıtabilirsiniz. İhracat işlemlerinizi packing list, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası, form A belgelerini de içerecek şekilde etkin yönetebilirsiniz.

Temel Üretim Yönetimi

Mikro Jump ile üretiminizin her safhasını zahmetsizce planlayabilir ve takip edebilirsiniz. Bu çözüm ile ürün tanıtım, sarfiyat ve iş emri tanımlayabilir, malzeme ihtiyaç planlarını oluşturabilirsiniz. Üretim ve fason hareketleri ve akabinde oluşan standart maliyetleri değerlendirerek doğru fiyatlandırma yapabilirsiniz.

Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi

Mikro Jump’ta tüm sistem ile entegre çalışan genel muhasebe yönetimi ile muhasebe departmanına yalnızca kontrol görevi düşüyor. Mikro Jump’ta defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Ayrıca işletmenizde bulunan tüm sabit kıymetlerinizi kayıt altına alıp zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmeler ile ilgili tanımlamaları yapabilirsiniz. Amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirebilir, enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamaları ile ilgili detaylı raporları da alabilirsiniz.

Karar Destek ve Analiz

Karar Destek Sistemi ile hızlı ve zengin raporlar üretebilirsiniz. Verilerinizi istediğiniz detayda inceleyip söz konusu veriler ışığında kararlar alırsınız. Üstelik kendi veri küplerinizi de kolaylıkla oluşturabilirsiniz.


Sektörel Çözümler

Gayrimenkul, Perakende, İş Makinesi Kiralama, Akaryakıt ve Dayanıklı Tüketim Malları sektörlerinden birinde faaliyet gösteriyorsanız sektörel çözümleri ile Mikro Jump işinize büyük katkı sağlayacak.

Akaryakıt İstasyonu Yönetimi

Akaryakıt istasyonunuzda pompadan markete kadar tüm faaliyetlerinizi Mikro Jump ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Akaryakıt, yağ ve katkı maddelerinin satışlarını kredi kartlı ve yakıt kartlı olarak ayırıp takip edebilirsiniz. Üstelik çalışanlarınızın vardiya hesaplarını da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tamir/Teknik Servis Yönetimi

Tamir/teknik servis yönetimi çözümü ile servis noktalarınızı baştan sona yönetir, müşterilerinizden gelen servis taleplerini (garanti dâhilindeki ve haricindeki) tek tuşla ilgili servis noktasına iş emri olarak atayabilirsiniz.

Perakende Yönetimi

Bu çözüm ile Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen hemen tüm kasalar ile ve yeni nesil yazar kasalar (ÖKC-Ödeme Kaydedici Cihazlar) ile entegre çalışabilme özelliğine sahip olursunuz. Satışları anlık olarak takip edebilir, stok, cari ve muhasebe verilerini gün sonunu beklenmeden elde edebilirsiniz. Sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri vb. cihazlarla kolaylıkla verileri transfer edebilirsiniz. Mağazalarınız arasında etkin iletişim kurabilir, anlık stok bilgisi tutulabilir, ürün bilgisi gönderebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilat işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Promosyon Yönetimi

Bu çözüm ile stok, cari, mağaza detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilir ve bu promosyonların ilgili stok satışlarında uygulamasını sağlayarak dilediğiniz zaman, dilediğiniz formatta detaylı analizlerinizi alabilirsiniz.

Kiralama Yönetimi

Kiralama sektörüne özel olarak geliştirdiğimiz bu çözüm ile iş makinelerinizin kiralama süreçlerini talepten teslimata kadar otomatize edebilir, makine parkınızı tüm ayrıntıları ile izleyebilirsiniz. Kiralanan makinaların ayrıntılı maliyet analizini yapabilirsiniz. Gelecek döneme ait periyodik faturalamaları da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon Çözümleri sayesinde, otomotivden e-Ticarete hangi sektörde olursanız olun, kullandığınız diğer programlarla Mikro Jump'ı kolayca entegre edebilirsiniz. 

Çözümlerimiz; Otel ve Restoran, Kargo, Otomotiv, Gıda ve el terminali, Nielsen, E-Ticaret, Telekominikasyon, VKN, Banka, e-Defter

Firmanıza özel fiyat Teklifi Almak İçin Tıklayınız          
Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!